Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Kobiety
  •  
  • Piosenkarki, które rozebrały się w 2015 roku
Piosenkarki, które rozebrały się w 2015 roku

Pewne rzeczy mamy już za sobą, inne dopiero przed nami. Pierwszy miesiąc nowego roku to dobry czas na podsumowanie minionych wydarzeń, również w świecie show biznesu. Świat się zmienia, ale są w nim elementy, które pozostają niezmienne. Nagie ciało, wzbudzało i nadal wzbudzać będzie sensację, nawet jeśli wokół nas jest go coraz więcej. Nie macie już wątpliwości, czego będzie dotyczyło poniższe podsumowanie? Jak co roku i w 2015 nagie ciała miały swoje większe i mniejsze momenty, nie zabrakło wśród nich pięknych właścicielek – śpiewających pań. Jesteście ciekawi, które wokalistki rozebrały się  w przeciągu ostatnich 12 miesięcy? Oto one, obiektyw nie kłamie… Co ich do tego skłoniło i jakie były tego efekty? Wracamy i wspominamy!

Demi Lovato

 

Gwiazdy również mają kompleksy na punkcie swojego ciała, niekiedy tak duże, że presja nienagannej figury, wpędza je w choroby, takie jak anoreksja, czy bulimia. Demi Lovato wie o tym najlepiej, bo sama stała się ofiarą swojej wewnętrznej walki o zgrabną i smukłą sylwetkę. „W przeszłości cierpiałam na zaburzenia odżywiania i nienawidziłam wtedy każdej części mojego ciała. Starałam się doprowadzić mój wygląd do stanu, jaki bym zaakceptowała. Ostatecznie zrozumiałam jednak, że nie chodzi o pracę nad ciałem, tylko nad duszą. Dotarłam do momentu, w którym uwielbiam swoje ciało i chciałam się tym pochwalić”– wyznała na łamach „Vanity Fair”, na potrzebę którego dała się sfotografować  w stroju Ewy. Interesujące jest to, że na zdjęciach jest nie tylko bez ubrań, ale i bez makijażu. Ta sesja musiała być dla niej sporym wyzwaniem i przypieczętowaniem zmagań o akceptację i pokochanie  samej siebie,  oby wygranych, tego jej życzymy.

Fot :Demi „Vanity Fair”

 

demi_lovato_vanity

Fot: Pinterest

demi_lovato

Selena Gomez

Czyżby poprzedni rok należał do gwiazdek Disneya? Nie tylko Demi Lovato postanowiła pokazać światu swoje nagie piękno, ale także Selena Gomez, która wykorzystała sesję do promocji swoje nowej płyty. Album „Revival” zadebiutował 9 października , a wokalista zapowiedziała go jako „najbardziej szczery materiał”. Nagie zdjęcia Seleny miały symbolizować jego przesłanie. Zdjęcia są minimalistyczne, intymne, ale i subtelne.

Fot: Selena Gomez w sesji Renata Raksha

 

Katy Perry

Trzeba przyznać, że w tym roku Katy Perry nie zrobiła wokół siebie zbyt dużego rozgłosu. To jednak nie oznacza, że była na długich wakacjach od fleszy i sesji zdjęciowych. To przecież jednak z najlepiej zarabiających wokalistek na świecie i muza świata mody. Na pewno pamiętacie ją chociażby z kolejnej kampanii dla znanej sieciówki  H&M. W 2015 Katy Perry stanęła również przed obiektywem Jeremiego Scotta, pracującego dla znanego domu mody Moschino. Ta sesja na pewno jest jedną z tych odważniejszych.

Fot: Katy Perry dla Moschino

katy_perry_moschino1

MOSCHINO_FW15_M5.indd

 

Rita Ora

W naszym zestawieniu nadszedł czas na seksowną blondynkę. Rita Ora lubi prowokować, świadczą o tym jej kreację, które z dumą prezentuje na czerwonym dywanie. Jeśli potrzebujecie więcej dowodów zajrzyjcie na jej Instagram. Ta dziewczyna nie ma problemów z pokazywaniem ciała. To właśnie na jej instagramowym profilu pojawiło się jej nagie zdjęcie, Rita ma na sobie tylko czerwone szpilki.

Fot: Rita Ora/ Instagram

rita_ora_nago_instagram

Rihanna

Nie mogliśmy zapomnieć o Rihannie. Zanim jej najnowsza płyta pojawi się rynku, wokalista próbuje ją wypromować na wszelkie możliwe sposoby. Nie obyło się bez nagich pośladków. W tym roku pokazała je na łamach magazynu „Vanity Fair”.

 

Fot: Rihanna

rihanna_vanity

Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a