Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Kobiety
  •  
  • Naga Cara Delavigne w sesji zdjęciowej dla magazynu „Esquire”
Naga Cara Delavigne w sesji zdjęciowej dla magazynu „Esquire”

Cara pojawiła się na okładce najnowszego numeru magazynu „Esquire”. Mimo, że dla Cary modeling to chleb powszedni, nie przypominamy sobie tak odważnej sesji zdjęciowej w jej wydaniu.

 

Cary Delavigne   nie trzeba nikomu przedstawiać. Współpracuje z największymi domami mody na świecie, jest ulubienicą Karla Lagerfelda, a na swoim koncie ma niebagatelne kontrakty reklamowe, sesje oraz okładki do najważniejszych magazynów o modzie. Na okładce „Vogue’a” mogliśmy ją podziwiać już kilkakrotnie. Cara sukcesywnie  rozwija swoją karierę zawodową, sprawdza się również w roli aktorki. „Legion samobójców” z jej udziałem niedawno wszedł do polskich kin.

Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się o Delevingne,  koniecznie przeczytajcie wywiad, jakiego udzieliła dla magazynu „Esquire”. Poruszamy w nim tematy związane z jej życiem prywatnym i zawodowym. Opowiada o depresji, o nowym związku, o świecie mody i wpływie mediów społecznościowych. Nie można jednak przejść obojętnie obok sesji zdjęciowej z udziałem modelki. Cara pozuje zupełnie nago, a zdjęcia  w czarno białej scenerii są zmysłowe, odważne i uwodzicielskie. Takiej Cary  jeszcze nie znacie!

 

Naga Cara Delavigne w sesji zdjeciowej dla magazynu Esquire

 

Naga Cara Delavigne w sesji zdjeciowej dla magazynu Esquire1

 

Naga Cara Delavigne w sesji zdjeciowej dla magazynu Esquire3

 

Naga Cara Delavigne w sesji zdjeciowej dla magazynu Esquire4

 

Fot:  Materiały prasowe Esquire

Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a