Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Rozrywka
  •  
  • Gwiazda serialu Lost zagra Geralta z Rivii?
Gwiazda serialu Lost zagra Geralta z Rivii?

 Od czasu, gdy  Platige Image podało oficjalną informację, że rozpoczęło pracę nad ekranizacją Wiedźmina nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji. Jednak bardzo możliwe, że wreszcie poznaliśmy pierwszych aktorów, których będziemy mogli zobaczyć w filmie. Kogo wybierze Bagiński?

Obsadzenie roli Geralta  z Rivii na pewno nurtuje wszystkich najbardziej? Czy będzie on podobny do Michała Żebrowskiego, który naszym zdaniem został idealnie dopasowany do tej roli.  Na serwisie IMDbPRO zostały zaktualizowane pierwsze informacje o filmie „The Witcher” i z nich możemy wywnioskować, że główną rolę zagra podobno Josh Holloway! Aktora mogliśmy już wcześniej między innymi zobaczyć w popularnym serialu Lost. Zagrał w nim Sawyera . Produkcja ma trafić do kin już w 2017 roku. IMDbPRO precyzuje również rolę Ciri – księżniczką Cintry zostanie Anna Rust, którą na pewno znacie z The Brothers Grimm czy też serialu Legends.

Gwiazda serialu Lost zagra Geralt z Rivii

Przypominamy, że parce nad filmem trwają już 7 lat. Reżyser  już wcześniej potwierdził, że  nie ma zamiaru wzorować się na wcześniejszym filmie Wiedźmin, jak i na powstałych grach, jedynie na samym opowiadaniach… Choć  wybór pierwszoplanowego aktora może sugerować coś innego.  Pojawia się również informacja, że to nie będzie jedyna część, a dopiero początek sagi. Czekamy zatem na oficjalne potwierdzenie tych wszystkich informacji i trzymamy kciuki za całą obsadę.

Fot: wallpapers.brothersoft.com

sawyer_in_lost_61617-1920x1200

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a