Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Kobiety
  •  
  • Wymarzona pierwsza randka: 6 tematów, których lepiej nie poruszać na pierwszej randce
Wymarzona pierwsza randka: 6 tematów, których lepiej nie poruszać na pierwszej randce

Istnieją tematy, których dobrze jest nie poruszać w obecności płci pięknej, w szczególności podczas pierwszej randki. Poniżej znajduje się spis tematów, o których pod żadnym pozorem nie wolno Ci pisnąć  chociażby słówkiem, jeśli chcesz by Twoje życie erotyczne jeszcze w ogóle istniało.

 

 

 

1. Piłka nożna

Uwierz mi, że kobiety naprawdę nie lubią słuchać o piłce nożnej i żadną z nich nie interesuje to czy uważasz, że Wayne Rooney jest lepszy od Cristiano Ronaldo. Szansa na to, że spotkałeś wielką fankę piłki nożnej wynosi 0,001 proc., więc jak widzisz szanse są niewielkie.

 

2. Twoje nowe auto

Tak samo jak piłka nożna nie jest w żadnym stopniu interesująca dla kobiet, tak również jest z samochodami. Pora zrozumieć, że kobieta to nie kumpel, który chętnie posłucha o tym jaki samochód sobie kupiłeś, a nawet wyrazi swoje zdanie na ten temat. Nie dość, że znudzisz ją do granic możliwości to jeszcze sprawisz wrażenie popisującego się. To nie wróży zbyt dobrze.

 

3. Doświadczenia z płcią przeciwną

 

Jeżeli pierwsze wasze spotkanie zacznie się od ”Moja żona mnie nie rozumie” to nie zdziw się, jeżeli wybranka Twoje serca uda się do toalety i już z niej nie wróci. Po pierwsze poczuje się jak w kiepskim serialu ”Klan” , a po drugie nie spotkała się z Tobą aby wysłuchiwać o Twoim nieudanym małżeństwie. Chwalenie się sukcesami u płci pięknej, jest również słabe – z serialu ”Klan” nagle przeskoczysz na ”Beverly Hills” nie wiadomo  co w tym przypadku  jest gorsze. Najlepiej więc unikać tego tematu jak ognia, a jeżeli jednak zdecydujesz się na rozmowę o byłych partnerkach to lepiej wspominaj je z ogólną sympatią. O tych złych lepiej jest nie mówić nic.

 

4. Sukcesy zawodowe

 

To naprawdę jest kiepski sposób  na zainteresowanie, a tym bardziej na podryw. No chyba, że jesteś tajnym agentem wtedy jest cień szansy, że porwiesz ją swoimi opowieściami na temat pracy. Ale zejdźmy na ziemię.. wystarczy, że w sposób ogólny powiesz czym się zajmujesz, natomiast szczegóły pozostaw na kolejny etap znajomości.

 

5. Sukcesy życiowe

Nie przechwalaj się bo wyjdziesz na bufona i pyszałka, proste prawa? Zamiast tego, pozwól by ona opowiedziała o swoich sukcesach, tylko pamiętaj by zbyt często nie wtrącać się jej w zdanie słynnym ”bo na przykład ja..”

 

6. Polityka

Masz kategoryczny zakaz poruszania tematów politycznych na randce, szczególnie tej pierwszej.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K