Jesteś tutaj :
Wszystko czego potrzebujesz tej zimy to tweed

Tweed stała się trendem, który powraca z sezonu na sezon i był i jest wykorzystywany przez wielu stylistów. Oto kilka sposobów na to, jak go nosić tej zimy?

 

Wyglądaj elegancko i nadal współcześnie poprzez zestawienie ze sobą tweedowej marynarki oraz czarnego golfu z ciemnymi jeansami. W takim wdaniu  będziesz mógł pojawić się na formalnym spotkaniu, ale wciąż będziesz wystarczająco cool, by chodzić w tym zestawie na co dzień.

Fot: ASOS

Wszystko czego potrzebujesz tej zimy to tweed 1

Spróbuj zaczerpnąć inspiracji ze stylu  vintage. Tweed do takich stylizacji pasuje idealnie. Wykorzystaj warstwy, kila elementów z tej samej tkaniny w bardzo podobnej kolorystyce. Tweedowa kamizelka i marynarka dobrze będą wyglądać ze śnieżnobiałą koszulą. Do tego muszka, bądź granatowy krawat. Będziesz wyglądać jak prawdziwy dżentelmen.

Fot: farfetch.com

Wszystko czego potrzebujesz tej zimy to tweed 2

Tweed świetnie się sprawdzi również w bardziej casualowym wydaniu. Adidas Originals połączył dwa klasyki, kurtkę bombowe i tweed, przedstawiając świeżą i współczesną  interpretację stylu vintage  w połączeniu ze sneakersami.

Fot: ASOS

Wszystko czego potrzebujesz tej zimy to tweed 3

Płaszcz jest jednym z najłatwiejszych  sposobów na włączenie tweedu do swojej zimowej garderoby. Ciemny lub neutralny kolor zawsze będą wyglądać dobrze.

Fot: topman.com

Wszystko czego potrzebujesz tej zimy to tweed 4

Unikaj zielonego lub żółtego tweedu w zestawieniu bardziej formalnym. Najlepiej sprawdzi  się szary trzyczęściowy  garnitur.

Fot: moss.co.uk

Wszystko czego potrzebujesz tej zimy to tweed 5Tweedowa polowa kurtka to już klasyk.

Fot: mrporter.com

Wszystko czego potrzebujesz tej zimy to tweed 6

Tweed można również połączyć ze skórą. Tym czekoladowo – brązowym  butom ciężko się oprzeć.

Fot: api.ning.com

Wszystko czego potrzebujesz tej zimy to tweed 7

Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a