Jesteś tutaj :
Wspólny urlop. Plan na idealne wakacje we dwoje

Aby wspólne wakacje miały jakikolwiek sens i dalszy ciąg należy pamiętać o przestrzeganiu kilku niezbędnych zasad.

 

 

 

 

Pierwsze wspólne wakacje są niczym pierwsza randka. Niezapomniane i wyjątkowe, ale również jest to najlepszy test dla  związku. Te kilka wspólnych dni sprawi, że dowiesz się o niej więcej niż przez miesiące randkowania i wspólnych weekendowych nocy. Kilka godzin w ciągu dnia można udawać kogoś kim wcale się nie jest, ale przez 24 godziny na dobę jest to już najzwyczajniej w świecie niemożliwe. Zaplanuj wspólny urlop, a dowiesz się jak Twoja partnerka radzi sobie w stresujących sytuacjach, z drobnymi niewygodami, nudą w czasie podróży, a także czy potrafi stworzyć fajną i miłą atmosferę.

 

Wasz pierwszy wspólny urlop pokaże również czy oczekuje żebyś to Ty wszystko załatwiał, czy wręcz przeciwnie, wykaże się i zorganizuje Ci czas co do sekundy lecz niestety tak jak ona tego chce. Takie wakacje w znacznym stopniu pozwolą Ci lepiej dostrzec zalety oraz wady Twojej partnerki. Oczywiście nie chodzi o to, że ujawnienie niektórych różnic od razu ma zakończyć się rozstaniem. Wręcz przeciwnie, ludzie się zmieniają i docierają. Jednak aby to zrobić to w pierwszej kolejności należy się dobrze poznać. Zanim zaczniesz rezerwować bilety na wspólny urlop, przeczytaj poniższy przewodnik na pierwsze wakacje we dwoje.

 

1. Bez większych szaleństw

 

Planując wyjazd nie staraj się być zbyt ambitny. Jeżeli nie jesteście ze sobą zbyt długo to zdecydowanie postaw na krótszą wyprawę. Świeży związek może nie przetrwać dwóch tygodni w Tunezji, dlatego lepiej pojechać gdzieś nieco bliżej i na krócej.

 

Strategia: Pierwszy wspólny urlop najlepiej jest spędzić jadąc nie dalej niż 4 godziny drogi samochodem. Nie trudno jest sobie wyobrazić tę ciszę, którą oboje będziecie starali się zapełnić rozmową. Długie i drogie wakacje to zbyt zobowiązująca sprawa na pierwszy wspólny wyjazd. Świadomość, że zainwestowaliście masę pieniędzy i nie możecie od tak spakować się i wrócić, może być naprawdę denerwująca.

 

2. Oczekiwania

 

Zanim spakujecie wasze walizki, usiądźcie i spokojnie porozmawiajcie czego się oboje spodziewacie po tej wycieczce. Nie chodzi tu absolutnie o rozpoczęcie dyskusji na temat przyszłości waszego związku, a o luźną i spokojną rozmowę na temat ‘’jak widzę nasz pierwszy wspólny urlop’’. Jeżeli chodzi o dość świeże związki mają skłonności by ujednolicać swoje upodobania, mianowicie zakochana w nas kobieta może się nie przyznać, że męskie hobby jej partnera ją nudzi.

 

Jeżeli zdecydujecie się na rozmowę o najfajniejszych wakacjach z przeszłości to prędzej czy później będziecie wiedzieli co sprawia frajdę waszej drugiej połówce. Nie starajcie się wykłócać o jedyny słuszny sposób spędzenia tego czasu, tylko tak zaplanować wakacje by wszyscy się dobrze bawili.

 

Strategia: Wybierając miejsce na wspólny urlop to kieruj się tam gdzie można robić wiele ciekawych rzeczy jak pływanie łódką, opalanie, zwiedzanie itp. Dzięki temu, każde z was będzie w jakimś stopniu zadowolone.

 

3. Godzina z samym sobą

 

Nie ma co się oszukiwać, ale każdy potrzebuje czasu dla samego siebie. Zbyt duża dawka obecności drugiej osoby, nawet tej którą kochamy i darzymy mocnymi uczuciami może zmęczyć. Warto o tym porozmawiać i ustalić, żeby później nikt nie był zaskoczony i nikomu nie było przykro.

 

Strategia: Koniecznie wybierz miejsce, gdzie nie będziecie zdani tylko i wyłącznie na siebie przez 24 godziny na dobę. Zdecydowanie odradzamy wspólny urlop pod namiotem w środku lasu. Pamiętaj, że nie musicie robić cały czas tego samego co wasza partnerka. Jeżeli ona aktualnie wybiera się na zakupy czy na plażę, Ty możesz wybrać bieganie po lesie.

 

4. Seks jest ważny

 

 

 

 

Zbliżenie jest bardzo ważne, a podczas wakacji jest na to najlepszy czas. Nasze ciało jest opalone, nagrzane słońcem, znajdujemy się z dala od domu, a tym samym od obowiązków. Nie marnuj okazji i pożytecznie wykorzystaj ten czas.

 

Strategia: Pakując się wrzuć do torby jakieś ekstra gadżety: zabawki erotyczne, filmy DVD, komplet bielizny dla Twojej partnerki. Spraw jej niespodziankę.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K