Jesteś tutaj :
Weekendowa stylizacja w tropikalnym klimacie

Mówi się, że środa to mały weekend. My myślimy już o tym prawdziwym. Jeśli szukacie pomysłu na weekendowy strój na ciepły i słoneczny dzień przygotowaliśmy dla Was sprawdzoną propozycję, którą zainspirował tropikalny klimat.

 

Fale, drzewa, liście, kwiaty, szczyty i oczywiście kolory. To wszystko znajdziecie w naszej propozycji. Panowie nie bójcie się kwiatów, będzie ich dużo w tym sezonie.

 

Dni są coraz dłuższe, a noce cieplejsze, co jeszcze bardziej wprowadza nas w wakacyjny klimat. Upalne weekendy to świetny czas by zrzucić marynarki, długie spodnie i wyluzować się w gronie znajomych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zestaw, który idealnie sprawdzi się w tej roli. Będziecie czuć się wygodnie, ale nadal modnie. Obowiązkowo trzeba zadbać o wygodne i przewiewne buty. Proponujemy Wam stylowe i modne espadryle albo sportowe obuwie w kolorze białym. W tych budach nawet spacer po piaszczystej plaży nie będzie Wam straszny. Nie zapomnijcie o dodatkach, okulary, plecak  i jesteście gotowi do wyjścia w plener.

 

weekendowa stylizacja

Wszystkie elementy weekendowej stylizacji znajdziecie w sklepie Pull & Bear.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a