Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Męska Strefa
  •  
  • Uwodzenie to sztuka słów, którą możesz opanować do perfekcji
Uwodzenie to sztuka słów, którą możesz opanować do perfekcji

Najszybsza a zarazem najtańsza droga do serca kobiety? Komplement, jednakże musisz uważać, gdyż to bardzo niestabilny i zdradliwy teren. Chcesz dobrnąć do szczęśliwego zakończenia? Skorzystaj z naszych porad.

Uwodzenie za pomocą słów

Podczas uwodzenia bądź stanowczy i pokaż, że jesteś zwycięzcą, nie rób z siebie ofiary losu. W bardzo łatwy sposób możesz to opanować.

Prowadź monolog

Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod wykorzystywanych przez coachów. Cała sztuka polega na tym by w stresujących dla siebie chwilach prowadzić wewnętrzny monolog, który doda nam odwagi a przede wszystkim wzmocni naszą motywację. Zostało naukowo udowodnione, że brytyjscy rowerzyści, którzy ostro trenują do olimpiady poprawili swoje wyniki nawet o 4proc. za pomocą monologu wewnętrznego. Ale jak użyć tego podczas randki czy na imprezie?

 

Wystarczy powtarzać sobie swoje wzmocnienia w drugiej osobie tzn. ”Jesteś spoko gościem, uda Ci się, dasz sobie radę, Ona na Ciebie leci”. Twoja samoocena natychmiast skoczy w górą, a Ty zaczniesz używać języka zwycięzcy.

 

Bez owijania w bawełnę

Bardzo ważne jest mówienie krótko i na temat, jeżeli zaczniesz wtrącać słowa ”ja tylko”, ”może”, ”ewentualnie” zabrzmisz słabo i dość niepewnie, a tego kobiety nie lubią. Musisz mówić w prosty i jasny sposób czego tak naprawdę chcesz tym samym zwiększając swoje szanse do osiągnięcia zamierzonego celu. Jeżeli spodobała Ci się kobieta, to rusz się i podejdź do niej w ciągu 3 sekund. Zacznij odliczać sobie w myślach i ruszaj do ataku. Ten sposób pozwoli Ci uniknąć bicia z samym sobą, rozmyślania na temat co powinieneś powiedzieć a czego nie. Daj spokój, im mniej kombinowania, tym pewniejsze zrobisz wrażenie. A co jeżeli się nie uda? No to trudno, to przecież nie koniec świata.

 

Komplementy

 

Komplementy są kluczem do sukcesu, jednak zanim je wypowiesz przyjrzyj się bardzo dokładnie Twojej wybrance. Cała sztuka polega na tym,  by mówić komplementy takie, które pasują tylko do niej np. ”zwróciłem uwagę na Twój wyjątkowy śmiech”, ‚Masz taki oryginalny kolor włosów”…

 

Jeżeli już wiesz co robić, to do dzieła! 😉

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K