Jesteś tutaj :
Stylowe wąsy: listopadowy Movember czas zacząć

31 października mężczyźni na całym świecie golą swoje brody, dłuższe lub krótsze, karczują krzaki na twarzach, albo po prostu pozbywają się standardowego, kilkudniowego zarostu, żeby przez cały miesiąc zapuszczać teraz Wąsy. Wiele osób jednak jeszcze nie słyszało o co chodzi w całej akcji. Movember to międzynarodowy ruch, którego celem jest podnoszenie świadomości mężczyzn w zakresie profilaktyki raka jąder i prostaty. Jego głównym celem jest edukacja facetów, jak badać się samemu i kiedy zgłosić się do lekarza – wcześnie zdiagnozowany rak jądra ma wyleczalność na poziomie 99 proc. Ponieważ mężczyźni nie są chętni do rozmawiania o swoich problemach natury intymnej,  ambasadorzy akcji spotkają się z nimi w kameralnym otoczeniu męskich enklaw, jakimi są barbershopy, by zachęcać do nauki samobadania. Skoro wąs okazał się doskonałym narzędziem do rozpoczynania wszelakiej dyskusji, warto poświecić mu odrobinę czasu. Zapuszczając go w listopadzie wniesiesz się na nowy poziom stylu. Oto kilka propozycji na stylowego wąsa. Każdy facet zajdzie coś dla siebie.

Fot: mensfitness.com

Stylowe wąsy listopadowy Movember czas zacząć 1

Zróbmy ukłon stronę klasyki. Trucker jest już z nami od dziesięcioleci, Hulk Hogan, James Hetfield są godnymi uwagi pionierami tego stylu. Uważaj jednak by nie przesadzić z długością. Ten wąs grozi uzależnieniem.

Fot: mashable.com

Stylowe wąsy listopadowy Movember czas zacząć 2

W tym przypadku, być może będziesz musiała trochę oszukać i rozpocząć pracę nad tym stylem trochę wcześniej, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Jest to jednak to zrobienia. Na końce swoich wąsów musisz nanieść mocny wosk do brody. Z takim wąsem będziesz wyglądał elegancko w każdym momencie.

Fot: esquire.com

Stylowe wąsy listopadowy Movember czas zacząć 3

To jeden, jedyny i niepowtarzalny styl dla prawdziwych twardzieli. Jeśli Twój zarost jest gęsty i prosty, śmiało możesz  go spróbować.

Fot: trbimg.com

Baylen, Liz –– ENVELOPE COVER STORY FOR JANUARY 13, 2009. DO NOT USE PRIOR TO PUBLICATION BEVERLY HILLS, CA – JANUARY 4, 2010: George Clooney, of "Up in the Air," is photographed on January 4, 2009. ( Liz O. Baylen / Los Angeles Times )

Pracujesz w biurze i chcesz wyglądać schludnie i czysto? Wszystko, czego potrzebujesz to profesjonalny wąs, dobrze dobrany do podstrzyżonej brody. Ty cwany lisie …

Fot:murdocklondon.com

Untitled-2

Kłania się dziedzictwo stylu vintage. To coś dla prawdziwych koneserów mody. Gęsty ciężki wąs i sporo wosku do brody, para stylowych broguesów i jesteś gotowy.

Fot: dmarge.com

stylowe wąsy

Kombinacja broda i wąsy jest zawsze trochę łatwiejsza. Powinno Ci się udać zanim Movember zbliży się do końca. Być może będziesz wyglądał tak dobrze jak Nick Wooster, chociaż to wątpliwe, ale próbuj.

Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a