Jesteś tutaj :
Stylizacja: jesiennie

Klasyka obroni się sama i nigdy nie wychodzi z mody. Nie może więc jej zabraknąć w proponowanych przez nas stylizacjach na jesień. Zrób miejsce  w swoje garderobie na szykowny, jesienny look.

 

Jesienna melancholia nie musi odzwierciedlać się  Twoich outfitach. Wyjdź naprzeciw kapryśnej pogodzie i zaprezentuj  się w eleganckiej odsłonie. Kto powiedział, że o tej porze roku nie można nosić białek koszuli? Można, a nawet trzeba, by nieco ożywić całość stylizacji. My stawiamy na białą klasyczną  koszulę, którą możecie kupić w każdej sieciówce. Na to ciepła melanżowa marynarka – hit tego sezonu. Wybierz dopasowany model, który podkreśli i wysmukli Twoją sylwetkę. Do tego wełniany paszcz w wielbłądzim kolorze. Idealnie wpisujący się w obecne jesienne trendy. Na dół grubsze bawełniane spodnie. Jeszcze skórzane oksfordy i look jest gotowy.

 

W tak skomponowanej stylizacji bez obaw możesz pojawić się na każdym ważnym spotkaniu, uroczystości, czy też towarzyskim spotkaniu. Stylizacja jesiennie i klasycznie

Płaszcz H&M – 599,00 PLN
Marynarka Slim fit H&M – 229,00 PLN
Skórzane buty Zara – 299, 00 PLN
Biała koszula Zara – 119, 00 PLN
Spodnie Zara – 139,00 PLN

 

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a