Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Męska Strefa
  •  
  • Seksualna atrakcyjność- to nie tylko sprawa ciała – część 1
Seksualna atrakcyjność- to nie tylko sprawa ciała – część 1

Aby seks pozostał ważną i żywotną częścią ważnego małżeństwa musicie być dla siebie bliscy emocjonalnie i umacniać wszystkie aspekty waszego  związku, a  nie tylko sam seks. Oto kilka wskazówek jak osiągnąć stałą bliskość.

1. Bądźcie dla siebie najważniejsi
Pilnujcie zajęć związanych z dziećmi i pracą w ten sposób, aby każdego dnia mieć choćby trochę czasu dla siebie, nie tylko na seks, ale także po to, aby po prostu być ze sobą.

2. Akceptujcie siebie na wzajem
Unikajcie wzajemnego krytykowania siebie, jak i prób zrobienia z partnera ideału. Każde w Was powinno starać się nie zwracać uwagi na irytujące nawyki drugiej strony ( o ile nie są one zbyt poważne) i myśleć o jej pozytywnych cechach, tych, które na początku tak przykuły naszą uwagę.

3. Często ze sobą rozmawiajcie
Dyskutujcie nie tylko o sprawach domowych. Zacieśniajcie bliskość, mówiąc o swych zainteresowaniach, pracy, hobby, przyjaciołach, krewnych i innych sprawach i pamiętajcie o tym aby cierpliwie słuchać siebie nawzajem.

4. Bądźcie czuli
Ściskajcie się, całujcie, głaszczcie, dotykajcie, i bądźcie częścią swojego codziennego życia. Nie okazujecie sobie zażyłości jedynie w sytuacji.

5. Podtrzymujecie romans
Bądźcie dla siebie troskliwi, obsypujcie się komplementami. Pamiętajcie o rocznicach, urodzinach i innych szczególnych wydarzeniach. Dawajcie niespodziewane prezenty, wychodźcie razem.

6. Troszczcie  się o swój wygląd
Bądźcie dla siebie fizycznie atrakcyjni, zachowując dobrą formę i schludność. Nie kładźcie się do łóżka z włosami zakręconymi na wałki lub nieogoloną twarzą.

7. Zapewnijcie sobie czas na seks
Przeznaczcie sobie na seks inną porę nić środek nocy, kiedy jesteście oboje zmęczenie i senni. Połóżcie dzieci wcześniej spać, spróbujcie o świcie albo w południe,w czasie weekendu.

8. Dbajcie o prywatność
Zamknijcie drzwi na klucz. Wyciszcie telefon i wyłączcie automatyczną sekretarkę.

9. Stwórzcie intymny nastrój
Przygaście światło, wyłączcie muzykę, którą obydwoje lubicie i zadbajcie o to, by w pokoju właściwa temperatura. Jeśli podnieca Was zapach, używajcie bardzo delikatnie ulubionych perfum.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Trenuj jak Marcin Gortat

 
Trenuj jak Marcin Gortat
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K