Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Rozrywka
  •  
  • „Rogue One: A Star Wars Story”- jest pierwsza zapowiedź
„Rogue One: A Star Wars Story”- jest pierwsza zapowiedź

Oto nadszedł czas, w którym doczekaliśmy się prawdopodobnie pierwszego w historii  filmu z serii „Gwiezdne Wojny”, w którym nie zobaczymy  Jedi. W sieci pojawił się już zwiastun do tegorocznej produkcji „Rogue One: A Star Wars Story”. Już wiadomo, że  będzie to jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku.

Rogue One A Star Wars Story- jest pierwsza zapowiedz

Jak to zwykle bywa teaser trailer daje widzom bardzo krótki zarys fabuły, ale w taki sposób,  by nie zdradzić zbyt wiele.  Co wiemy na ten moment? W pierwszych sekundach poznajemy główną bohaterkę, Jyn Erso.  W tej roli zobaczymy Felicity Jones, którą mogliśmy podziwiać w „Teorii wszystkiego”. Towarzystwa na palnie dotrzymują jej Diego Luna, Riz Ahmed, Ben Mendelsohn, Mads Mikkelsen, Jiang Wen i Forest Whitaker.

Fot:independent.co.uk

Rogue One A Star Wars Story- jest pierwsza zapowiedz1

Historia w  „Rogue One: A Star Wars Story” rozgrywa się przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej odsłonie cyklu „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja”, który miał premierę w 1977. Dla ułatwienia między trzecim, a czwartym epizodem. W Gwiezdnej sadze można się pogubić. 😉

Ciekawym faktem jest to, że ma to być pierwszy film osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen, który nie będzie dotyczył historii Skywalkerów. W Polsce zobaczymy go pod nazwą „Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie”. W dużym skrócie będzie to historia buntowników, którzy planują wykraść plany Gwiazdy Śmierci.

Fot: starwars.com

Rogue One: A Star Wars Story Death Star Ph: Film Frame ©Lucasfilm LFL

Za reżyserię tej niezależnej części odpowiadać będzie Gareth Edwards, zaś za scenariusz spoczywa na barkach Chrisa Weitza. Premiera przewidziana jest na 23 grudnia 2016  roku. Napisy kocowe „Wkrótce  w kinach” mogą być trochę mylące, gdyż fani pewnie już jutro chętnie wypełniliby  sale kinowe po brzegi. Zobaczcie zwiastun.

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a