Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Rozrywka
  •  
  • „Rogue One: A Star Wars Story”- jest pierwsza zapowiedź
„Rogue One: A Star Wars Story”- jest pierwsza zapowiedź

Oto nadszedł czas, w którym doczekaliśmy się prawdopodobnie pierwszego w historii  filmu z serii „Gwiezdne Wojny”, w którym nie zobaczymy  Jedi. W sieci pojawił się już zwiastun do tegorocznej produkcji „Rogue One: A Star Wars Story”. Już wiadomo, że  będzie to jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku.

Rogue One A Star Wars Story- jest pierwsza zapowiedz

Jak to zwykle bywa teaser trailer daje widzom bardzo krótki zarys fabuły, ale w taki sposób,  by nie zdradzić zbyt wiele.  Co wiemy na ten moment? W pierwszych sekundach poznajemy główną bohaterkę, Jyn Erso.  W tej roli zobaczymy Felicity Jones, którą mogliśmy podziwiać w „Teorii wszystkiego”. Towarzystwa na palnie dotrzymują jej Diego Luna, Riz Ahmed, Ben Mendelsohn, Mads Mikkelsen, Jiang Wen i Forest Whitaker.

Fot:independent.co.uk

Rogue One A Star Wars Story- jest pierwsza zapowiedz1

Historia w  „Rogue One: A Star Wars Story” rozgrywa się przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej odsłonie cyklu „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja”, który miał premierę w 1977. Dla ułatwienia między trzecim, a czwartym epizodem. W Gwiezdnej sadze można się pogubić. 😉

Ciekawym faktem jest to, że ma to być pierwszy film osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen, który nie będzie dotyczył historii Skywalkerów. W Polsce zobaczymy go pod nazwą „Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie”. W dużym skrócie będzie to historia buntowników, którzy planują wykraść plany Gwiazdy Śmierci.

Fot: starwars.com

Rogue One: A Star Wars Story Death Star Ph: Film Frame ©Lucasfilm LFL

Za reżyserię tej niezależnej części odpowiadać będzie Gareth Edwards, zaś za scenariusz spoczywa na barkach Chrisa Weitza. Premiera przewidziana jest na 23 grudnia 2016  roku. Napisy kocowe „Wkrótce  w kinach” mogą być trochę mylące, gdyż fani pewnie już jutro chętnie wypełniliby  sale kinowe po brzegi. Zobaczcie zwiastun.

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Trenuj jak Marcin Gortat

 
Trenuj jak Marcin Gortat
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K