Jesteś tutaj :
Co robi wrażenie na kobietach?

Podobno najlepsze wrażenie na kobietach robi spontaniczność połączona z odrobiną romantyzmu. Według aktorki Evangeline Lilly wręcz nie ma nic lepszego.

 

 

 

 

1. Niespodzianka. Jeden prezent podarowany bez okazji potrafi sprawić znacznie większą przyjemność aniżeli całe mnóstwo gadżetów podarowanych na urodziny czy walentynki. Dziewczyna w ten sposób otrzymuje sygnał, że myślisz o niej znacznie częściej niż od święta, a co najważniejsze, że potrafisz być romantyczny i troskliwy.

 

 

2. Żadnej elektroniki. Jeżeli właśnie spędzacie czas we dwójkę to zapomnij o swoim smartfonie bo wtedy będzie Was już trójka, a to zdecydowanie za wiele. Przeglądanie serwisów społecznościowych i czytanie e-maili naprawdę potrafi zepsuć wszystko, a najbardziej nastrój ukochanej osoby. Chcesz zrobić wrażenie na kobietach? To stosuj się zasady: żadnej elektroniki w sypialni. Jeżeli do łóżka podążasz z telewizorem, smartfonem czy innym pożeraczem czasu to Wasze życie seksualne nie ma najmniejszych szans, a tym samym spada do zera.

 

 

3. Porządek. Jeżeli już zdecydowałeś się zaprosić ją do siebie to pamiętaj o tym by posprzątać. Kobiety oceniają Cię przez pryzmat tego jak mieszkasz. Oczywiście nie chodzi o to, że dom ma się błyszczeć i nie posiadać najmniejszej skazy, ale o to byś nie mieszkał w chlewie. Ps. Zadbaj o to by na ścianie nie znajdowały się zdjęcia Twojej byłej.

 

 

4. Piknik. Żaden wypad nawet do najdroższej restauracji nie zrobi na kobiecie takiego wrażenia jak własnoręcznie przygotowany piknik. Wyjedźcie gdzieś za miasto i najzwyczajniej w świecie spędźcie miło czas. Taka forma spędzania czasu w znaczny sposób rozkręca feromony, a to może zakończyć się spontanicznym seksem na tyle samochodu.

 

 

Muzyka

 

Do łóżka nie w żadnym wypadku nie wolno Ci zabierać laptopa, tabletu czy chociażby telefonu. Jedyne co możesz pozostawić włączone to odtwarzacz muzyki. Muzyka wpływa kojąco na zmysły, a tym samym je pobudza.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K