Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Rozrywka
  •  
  • Prezes HBO zdradza, ile sezonów będzie mieć „Gra o tron”
Prezes HBO zdradza, ile sezonów będzie mieć „Gra o tron”

Wszystkim wiadomo, że aktualnie trwają przygotowania do szóstej już serii kultowego serialu ”Gra o tron”. Podobnie jak tajemnicą jest to, kto zwycięży w finalnej rozgrywce, fani również nie wiedzieli dotychczas,  ile jeszcze czasu będą mogli cieszyć się popularną  produkcją  HBO. David Benioff i Dan Weiss, pełniący funkcję showrunnerów serialu uważają podobno, że po nakręceniu kolejnych dwóch sezonów „Gra o tron” się zakończy. Lombardo ma jednak dzieję, że uda mu się ich przekonać do zrealizowania kolejnych odcinków.

 

Prezes HBO chciałby również, aby w przyszłości powstał prequel ekranizacji cyklu George’a R.R. Martina. W następnych latach zamierza się jednak skupić wyłącznie na Grze o tron.

 

Nie obyło się również od odniesienia się do śmierci, jednego z bohaterów, która pod koniec piątego sezonu wywołała najwięcej emocji. Zdaniem szefa stacji nie ma szans, na to, żeby postać którą tak wszyscy uwielbiamy, została przywrócona do życia w kolejnych odcinkach. Fanom na pewno ciężko będzie zaakceptować ten fakt, ale „Gra o tron” musi wszakże toczyć się dalej.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a