Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Męska Strefa
  •  
  • Prawdziwie męska rywalizacja: Sztuką nie jest zwyciężać, sztuką jest wygrywać z klasą
Prawdziwie męska rywalizacja: Sztuką nie jest zwyciężać, sztuką jest wygrywać z klasą

Nieważne,  czy znajdujesz się właśnie na hali sportowej, w biurze czy z kolegami na piwie. Wszędzie będą mężczyźni pragnący z Tobą rywalizować, a tym samym Cię ośmieszyć. Nie da j się ponieść, a tym bardziej podejść… Poniżej znajdziesz kilka sposobów na to,  jak poradzić sobie z rywalem w każdej sytuacji i kategorii.

 

Rywal: Sportowiec
Twoja broń: wyobraźnia

 

Tutaj najważniejsza jest przede wszystkim koncentracja na poszczególnych krokach. Twoim zadaniem jest wyobrażenie sobie każdego możliwego i  uwolnić swój umysł do tego stopnia,  byś dosłownie poczuł to w sobie.

 

Rywal: sabotażysta
Twoja broń: czujność

 

Musisz być przede wszystkim wyczulony na ataki z zaskoczenia. Powinieneś zaopatrzyć się w czujną straż, wybierając ludzi do tej funkcji postaw na grono osób, którym możesz ufać bezgranicznie. Dzięki temu będziesz wiedział o każdym niepowołanym ruchu przeciwnika.

 

Rywal: wkurzający typ
Twoja broń: teflon

 

Są ludzie, którzy swoją samą osobą potrafią nas wyprowadzić z równowagi, a kiedy dodatkowo zaczynają antagonizować i starać się nas ośmieszyć trzeba coś z tym zrobić. Musisz za wszelką cenę uświadomić mu, że jest cieniasem i nie łapie się do Twojej ligi. Chcesz wiedzieć jak to zrobić? Wystarczy, że będziesz teflonowy i zaczniesz ignorować go jak powietrze.

 

Rywal: kłusownik
Twoja broń: Pozostań sobą

 

W żadnym wypadku nie wolno Ci wyzywać na pojedynek gościa, który porywa dziewczynę, która jest obiektem Twoich westchnień. Nie rób z siebie pajaca tylko pokaż jej, jaki z Ciebie wartościowy człowiek. Postaraj się wciągnąć ją do grona swoich znajomych, którzy Cię cenią, a następnie Ty poprzez swoje zachowanie udowodnij jej, że jesteś gościem z klasą.

 

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Trenuj jak Marcin Gortat

 
Trenuj jak Marcin Gortat
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K