Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Rozrywka
  •  
  • Piractwo się szerzy. Gra o tron bije kolejny niechlubny rekord
Piractwo się szerzy. Gra o tron bije kolejny niechlubny rekord

Nowy odcinek Gry o tron równa się nowy rekord pirackich pobrań. 3,5 miliona ściągnięć w zaledwie 24 godziny. Takie rzeczy tylko w prawdziwej Grze o tron, która na swoim koncie ma kolejnych niechlubny rekord. Stacja HBO ma z tym poważny problem. Wszelkie próby walki z piractwem kończą się fiaskiem. Nie pomógł nawet tańszy dostęp przez HBO Now.

 

Na początku do sieci wyciekły cztery pierwsze odcinki, które wygenerowały 32 miliony pobrań w tydzień, a teraz kolejne szokujące dane tego typu – tym razem chodzi o ostatni odcinek, który potrzebował zaledwie doby by nielegalnie ściągnięto go z sieci 3.5 miliona razy. Statystyki mówią same za siebie. Im dalej  w fabułę tym większe zainteresowanie serialem. Idąc tym tokiem myślenia możemy się domyślać, że kolejny odcinek ustanowi nowy rekord.

 

O tym przekonamy się jednak dopiero na początku przyszłego tygodnia. Na koniec tych pirackich doniesień warto wspomnieć, ze dane pochodzą od firmy firmy Excipio, badającej piractwo jedynie w serwisach wymiany danych P2P, więc rzeczywista skala tego problemu może być o wiele większa. HBO ma wielki orzech do zgryzienia. Podczas tej rozgrywki o tron nie uda im prawdopodobnie zapanować nad tym zjawiskiem.

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Trenuj jak Marcin Gortat

 
Trenuj jak Marcin Gortat
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K