Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Rozrywka
  •  
  • Pierwszy zwiastun nowego Dnia Niepodległości
Pierwszy zwiastun nowego Dnia Niepodległości

Niebawem, bo już 4 czerwca przyszłego roku do kin trafi kontynuacja wielkiego hitu z 1996 roku, chodzi oczywiście o Dzień Niepodległości. Fabuły chyba nie musimy Wam przypominać, dla tych co mogą mieć zaniki pamięci, w poprzedniej części Ziemianie pod wodzą Willa Smitha i Billa Pulmana stawiają opór atakującym obcym. W  Independence Day: Resurgence stawiać go będą Liam Hemsworth, Joey King i Maika Monroe. Zobaczcie pierwszy zwiastun kolejnej produkcji.

Nowych aktorów wspomogą w walce również bohaterowie z poprzedniej części. Na ekranie ponownie zobaczymy Jeffa Goldbluma i Billa Pulmana. Jednak największym nieobecnym będzie  Will Smith, którego postać nadal ma być  częścią całej fabuły, mimo, że nieobecną na planie.

 

Jak się domyślacie, obcy zaatakują Ziemię ponownie, z tym, że użyją do tego większej siły. Tym razem ludzkość będzie potrzebować kilku bystrych i silnych bohaterów, a takowi na pewno się znajdą. Zakłady, że  im się powiedzie, a całość i tak zapowiada się ciekawie. Zobaczcie sami…

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a