Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Gadżety
  •  
  • Nie masz jeszcze pomysłu na prezent walentynkowy? Oto świetny prezent 2w1 specjalnie na tę okazję
Nie masz jeszcze pomysłu na prezent walentynkowy? Oto świetny prezent 2w1 specjalnie na tę okazję

Zegarek nie należy to najtańszych prezentów, jednak z pewnością do tych najwyższej klasy. Specjalnie na walentynki marka produkująca zegarki  w ramach romantycznej miłości połączyła dwa modele w jeden, tworząc tym samym idealną parę.

 

Połączenie Globemaster Annual Calendar z De Ville Ladymatic

Najbardziej udane walentynki to te z piękną biżuterią, dlatego spraw swojej drugiej połówce prezent, który pozwoli jej się zakochać w Tobie jeszcze bardziej, a dodatkowo sprawi, że spoglądając na niego zawsze będzie o Tobie pamiętać.

 

Globemaster Annual Calendar

 

Zdecydowanie jest to jeden z najtwardszych modeli zegarków jakie do tej pory tykały na tym świecie. Wytrzymały pierścień lunety zrobiony z węgliku wolframu to doskonały pomysł na walentynkowy prezent, a dodatkowo chwile czułości zostaną idealnie podkreślone kopertą zrobioną ze stali szlachetnej. W tym roku walentynki z pewnością będą udane.

Fot: watchtime.com

 

Omega_Globemaster_AnnualCalendar_1

Zegarek został wyposażony również w wyjątkową tarczę typu ”Pie Pan”. Jeżeli kiedykolwiek ktoś z was miał kontakt i możliwość przyjrzenia się starszym tego typu tarczom to doskonale wie na czym polega jej magia. Każde załamanie jej kształtu przypada na jeden miesiąc w roku wspierając tym samym funkcję rocznego kalendarza mechanizmu zegarka.

Dodatkowo na tarczy została umieszczona niebieska gwiazdka Constellation wraz z logiem firmy. Niebieski kolor gwiazdki nie jest przypadkowy, pasuje do wskazówek, które są tego samego koloru oraz indeksu, który jest wzbogacony substancją Super-LumiNova.

 

Taki prezent z pewnością zrobi wrażenie. To, że wygląd to nie wszystko jest rzeczą oczywistą, która sprawdza się również w tym przypadku, poczekaj aż dowiesz się coś o wnętrzu tego zegarka.

 

De Ville Ladymatic

 

Połączenie zegarka Globemaster Annual Calendar z modelem De Ville Ladymatic jest po prostu czymś magicznym. Obydwa zegarki są przez panie darzone wieczną miłością oraz tak samo trwałym uczuciem jak same w sobie trwałe są obydwa modele.

 

Jeżeli chodzi o samą linię Ladymatic to dostępna jest ona  na rynku już od 1955, a więc naprawdę długi czas. Co najważniejsze przez te wszystkie lata jej modele cały czas są punktem odniesienia w kobiecej modzie. Od momentu powstania pierwszego zegarka Ladymatic po dzień dzisiejszy żaden z nich nie stracił nic ze swojego wręcz urzekającego stylu oraz gracji.

 

34mm koperta oraz bransoleta zostały w pełni wykonane ze szlachetnej stali. Natomiast do polerowanych wskazówek w kształcie alfa zostało wykorzystane białe złoto. Jeżeli chodzi o wykładane brylantami indeksy to również zostały wykonane z białego złota.

 

De Ville Ladymatic1

Pierścionek Ladymatic z białego złota

 

Nie ma kobiety, której nie przypadłby do gustu pierścionek z  18-karatowego białego złota. Ten piękny, pełen gracji  a do tego wygodny pierścionek to coś,  co wręcz musi znajdować się w biżuterii Twojej kobiety. Walentynki w zeszłym roku nie były zbytnio udane po tym jak kupiłeś czekoladki w pudełku oraz róże? Nie ma co się dziwić, gdyż każde czekoladki kiedyś się kończą a płatki róż opadają. Natomiast kupując tą ponadczasową biżuterię możemy  Cię zapewnić, że w tym roku walentynki będą udane jak jeszcze nigdy dotąd. Ten niesamowicie uwodzicielski wzór pierścionka, który zrobiony jest aż z 18-karatowego złota i przyozdobiony  44 brylantami sprawi, że to będzie wasz dzień. Szczęśliwego dnia Walentego.

 

 

 

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K