Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Kobiety
  •  
  • Co tak naprawdę oznaczają tatuaże, tipsy i kolczyki – jak je rozczytywać?
Co tak naprawdę oznaczają tatuaże, tipsy i kolczyki – jak je rozczytywać?

Naukowcy oraz osoby obeznane w temacie ozdabiana swojego ciała twierdzą, że istnieje jakiś wspólny mianownik dla wszystkich kobiet posiadających tatuaże, tipsy i kolczyki. Czy rzeczywiście tak jest?

 

 

 

 

 

 

Tatuaże nad pośladkami

 

 

Jeżeli chodzi o wybór tego miejsca to nie jest on zupełnie przypadkowy. Miejsce to jest bardzo często pomijane w pieszczotach przez mężczyzn, jednak dla płci pięknej bardzo ważne podczas gry wstępnej. Amy Krakow autor nietypowego działa ‘’Księga tatuaży’’ twierdzi iż kobiety w ten sposób mówią o tym, gdzie chcą być dotykane, dodatkowo wzór szczególnie ten etniczny odsłania jej prawdziwą naturę oraz zainteresowanie życiem duchowym.

 

 

Tipsy

 

 

Niestety bardzo często kobieta w ten sposób chce sprawić wrażenie osoby z klasą, jednak rzeczywistość jest nieco inna i możesz być niemalże pewien bo w 96 procentach pracuje na kasie w supermarkecie lub robi coś w tym rodzaju. Oczywiście żadna praca nie hańbi, ale jeżeli nienawidzi swojej roboty to trzeba liczyć się z tym, że rzuci ją przy pierwszej lepszej nadarzającej się okazji, a wtedy wasze utrzymanie spadnie wyłącznie na Ciebie. Uwaga: Pod tipsami nie ma nic innego jak wielka kopalnia bakterii i bardzo łatwo nabawić się infekcji, jeśli dojdzie do zadrapania chociażby podczas stosunku.

 

 

Szminka

 

 

W ten sposób Twoja uwaga ma skupić się wyłącznie na jej ustach. Rozchylone, błyszczące i wydatne sprawiają, że od razu zaczynamy myśleć o innych wargach. Czerwone usta są oznaką namiętności, z kolei lekki róż znamionuje kobietę chłodną, kontrolującą rzeczywistość (i prawdopodobnie Ciebie), natomiast bezbarwny błyszczyk sprawiający wrażenie pełniejszych ust sugeruje osobę otwartą na nowe doznania oraz bardzo zmysłową.

 

 

Kolczyk w języku

 

 

Nie ma co ukrywać, że został wymyślony głównie po to by wzmocnić doznania pocałunków oraz seksu oralnego. Jednak w rzeczywistości chodzi zdecydowanie o coś więcej. Profesor Michael Cunningham, psycholog na Uniwersytecie Louisville twierdzi, że świadczy to o kobiecie pewnej siebie, która komunikuje w ten sposób o tym, że ma w sobie tyle energii i jest na tyle silna, że wbicie sobie czegoś w język w żaden sposób nie utrudnia jej normalnego funkcjonowania. Świadczy to również o witalności i dobrej kondycji.

 

 

 

 

 

 

Tatuaże na brzuchu

 

 

Ozdoba tego typu w tym miejscu to wyraźna oznaka tego, że kobieta jest płodna, a nawet gotowa do spłodzenia dziecka. Seksuolodzy i antropolodzy są zgodni co do tego, iż mężczyźni nie oceniają kobiet na podstawie twarzy a zdecydowanie podświadomie oceniają stosunek bioder do obwodu pasa. Dlatego ściągnięcie uwagi na te okolicie może okazać się niezwykle skuteczną metodą uwodzenia.

 

 

Kolczyk w nosie

 

 

M. Cunningham twierdzi iż piercing w nosie oznacza fascynację egzotyką, dlatego że źródłem jego pochodzenia są Indie oraz Bliski Wschód. Świetnym początkiem znajomości może okazać się zaproszenie do etnicznej knajpy. Jeżeli jednak kolczyki są niemalże wszędzie to czytaj niżej.

 

 

Kolczyki w uchu

 

 

Posiadaczka kilku kolczyków w uchu wciąż oczekuje od życia więcej i jeszcze więcej. Jeden kolczyk jest spoko, dwa są jeszcze bardziej spoko, cztery są aż czterokrotnie bardziej spoko, a co dopiero sześć! Zdecydowanie przekłada się to na życie, kilkanaście par butów, dżinsów, ex narzeczonych, ale być może również orgazmów, przecież jeden nie jest tak samo fajny jak trzy.

Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K