Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Gadżety
  •  
  • Najfajniejsze gadżety z Gwiezdnych Wojen: Każdy fan sagi chciałby je dostać w te święta
Najfajniejsze gadżety z Gwiezdnych Wojen: Każdy fan sagi chciałby je dostać w te święta

W święta na pewno nie może zabraknąć Ci  mocny obdarowywania innych uśmiechem i fajnymi niespodziankami. Tym bardziej, że już dziś możemy wybrać się kina na prawdziwe „Przebudzenie Mocy”. W związku z tym dla wszystkich fanów Jedi, zarówno tych małych,  jak dużych przygotowaliśmy najciekawsze i najfajniejsze gadżety z Gwiezdnych Wojen, które idealnie sprawdzą się w roli świątecznego prezentu. Jeśli nadal nie możecie się zdecydować, być może których z nich Was zainspiruje. Niech i we te Święta Moc będzie z Wami!

 

BB-8 to chyba najbardziej pożądana zabawka tego roku i najbardziej brzęczący bohater „Przebudzenia Mocy”. Zabawka słucha twojego smartfona i może nauczyć się reagować na twój głos. Każdy prawdziwy fan marzy o takim gadżecie.

Fot: store.sphero

BB-8

 

Kto nie marzy o posiadaniu własnego miecza świetlnego, który jest jedną z najbardziej popularnych broni,  którą powieści science fiction kiedykolwiek dały światu. W sklepie znajdziemy mnóstwo modeli mieczy świetnych, począwszy od taniego plastiku, po prawdziwy filmowy odpowiednik. Jednak Ultraforce to złoty standard. W swojej kolekcji posiadają mecze dekoracyjne i funkcjonalne, ale żeby być uczciwym wobec samego siebie, najlepiej dostać dwa. Miecze w dłoń i do walki!

Fot: ultraforcesabers

miecze swietlne

W najsłynniejszej sadze science fiction ukryty został jeden z najlepszych romansów w popkulturze. Han i Leia są parą na wieki i te poduszki dokładnie to odzwierciedlają. Nadadzą się nie tylko do wypoczynku, dekoracji wnętrza, ale i prowadzenia bitwy na poduszki.

Fot: etsystatic

poduszki

 

Klocki Lego, kto ich nie uwielbia?

Fot: Lego

 

legoTen plakat z „Gwiezdnych Wojen” to ikon sama w sobie. W stylu staromodnej propagandy oferuje ironiczną sympatię dla ciemnej strony mocy. Jest stylowy i elegancji, będzie idealnym prezentem dla lorda Sithów z  Twojego życia.

 

Fot: entertainmentearth

plakatNa pewno kojarzycie scenę, która była inspiracją to zaprojektowania tego śpiwora. Jedno jest pewne,  podczas oglądania sagi nie będzie wam zimno.

Fot: thinkgeek

spiworKtoś zamawiał drinka z lodem?

Fot: amazon

opakowanie na lod

Łóżko dla młodego Jedi.

Fot: potterybarnkids

star-wars-bed-o

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Jeśli mężczyzna to tylko z samochodem. Chcesz wiedzieć jakie auta sprawią, że będziesz miał większe powodzenie u kobiet?

Jeśli mężczyzna to tylko z samochodem. Chcesz wiedzieć jakie auta sprawią, że będziesz miał większe powodzenie u kobiet?