Jesteś tutaj :
Motywacja dla brodaczy!

Zamierzasz zapuścić zarost w tym miesiącu i potrzebujesz odrobiny motywacji? Ci panowie pokażą Ci jak może wyglądać Twoja broda. W listopadzie wypowiedź wojnę maszynce do golenia!

 

U niektórych brodaczy, zarost ma większą symbolikę i znaczenie niż mogło by się wydawać. Czasami jest wręcz kwestią przypadku, a niekiedy otwiera ścieżkę ku nowej karierze. Wiecie kogo mamy na myśli? Oczywiście chodzi nam o Caleba Callisona, który po śmierci przyjaciela zaczął zapuszczać brodę. Z początku była bardziej symbolem depresji, jednak to właśnie dzięki niej Caleb poczuł nowe powołanie, został fryzjerem i założył własny Barber Shop.

Fot:jeansandties.com

Motywacja dla brodaczy!

Fot: Caleb Callison  – Dalton Porter

Motywacja dla brodaczy2

Teraz kierujemy swoją uwagę w kierunku Południowej Kalifornii. Levi Stöcke to jedno z najgorętszych nazwisk w świecie brodaczy. Oczywiście na swoim koncie ma kampanie dla marki Levi’s. Niedawno uruchomił również swoją własną linię biżuterii, która pokazuje, że nie ma żadnych organiczneń do bycia facetem z brodą.

Fot: urbanbeardsman.com

Levi_Stocke_Beardbrand_1

 

Kolejny duży brodacz z tatuażami. Billy Huxley z Londynu z pewnością prezentuje sobą look, który jest poszukiwany przez wiele marek. Faceci na całym świecie starają go powielać.

Fot: thequarterly.co.uk

Motywacja dla brodaczy3

Jeśli rozmawiamy o zaroście to nie możemy pominąć takiej persony jak Ricki Hall. Model spotykał się z Kelly Osborne i sam podkreśla, że czerpie swój styl ze wszystkiego, nawet z dzieci i ludzi bezdomnych. Może  nie cieszy się najlepszą reputacją, ale na pewno nie  ma problemów ze znalezieniem pracy.

Fot: dailymail.co.uk

Motywacja dla brodaczy4

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a