Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Jego Styl
  •  
  • Męski samochód. Jakie powinno być auto prawdziwego mężczyzny?
Męski samochód. Jakie powinno być auto prawdziwego mężczyzny?

Prawdziwy mężczyzna  z krwi i kości kocha  i dba o swój samochód jak o własne dziecko. Nic więc dziwnego, że chce jeździć dopasowanym do siebie autem. Samochód musi posiadać charyzmę i wywoływać dreszcze u swojego właściciela, nie tylko wyglądem ale przede wszystkim zachowaniem podczas jazdy. Pamiętajmy, że nasze auto naprawdę wiele o nas mówi. Jaki pojazd  więc wybrać spośród wszystkich modeli dostępnych na rynku?

 

 

Stylistyka z charakterem

Od pradawnych dziejów wiadomo, że mężczyźni to przede wszystkim wzrokowcy. Jeżeli jesteśmy z natury wzrokowcami to oczywiście dla nas wygląd ma znaczenie i tego już nie zmienimy. Przy wyborze samochodu niekoniecznie musi być to jakiś wyczynowy bolid, który wyjechał specjalnie dla nas z toru wyścigowego, aby samochód nam się spodobał. Równie dobrze może w tej roli wypaść kompaktowy hatchback… wystarczy, że jego stylistyka będzie rasowa, a  auto będzie wyglądać nowocześnie. Jeżeli chcemy, by nasz samochód epatował dynamiką oraz miał sportowy styl, to z pewnością nietuzinkowa bryła stworzy nam to czego chcemy.

 

Meski samochod. Jakie powinno byc auto prawdziwego mezczyzny

 

Silnik niczym serce

Pewnie każdy z nas miał nieraz taką sytuację w życiu, gdzie mijając stację paliw nie miał zbyt radosnej miny. Niestety w dzisiejszych czasach gdzie ceny paliw sprawiają, że nasz portfel również odczuwa naszą jazdę samochodem, zainteresowanie ogromnymi i paliwożernymi silnikami odeszło w zapomnienie. Nie oznacza to oczywiście, że od razu musimy zapomnieć o dobrych osiągach. Z roku na roku konstruktorzy aut zaskakują nas coraz bardziej swoją pracą nad nowoczesnymi jednostkami, które zapewniają naszym maszynom zapas mocy i wydajność. Oczywiście nasz rasowy samochód powinien charakteryzować się niewątpliwie ponadprzeciętnymi osiągami, a to jest wynikiem zmniejszenia wagi naszego pojazdu oraz oporów toczenia i powietrza.

 

 

Trwałość i jakość przede wszystkim

Na nic jednak  zda się poprawa osiągów, jeżeli jakość i trwałość naszego pojazdu nie będzie odpowiednia. Przy wyborze samochodu należy pamiętać,  by nie sprawdzać tylko i wyłącznie statystyki oraz osiągów silnika, ale przede wszystkim czy nasze wymarzone auto zapewni nam bezpieczeństwo, a w przyszłości też  i naszej rodzinie.

TAGI : auto moto
ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a