Jesteś tutaj :
Kupowanie jeansów – tego unikaj

Jeansy to jedne z najpopularniejszych spodni na świecie. Większość z nas ma chociaż jedną parę w swojej szafie. Ta zależność tyczy niemalże wszystkich, bez względu na płeć, zamożność, czy wykonywany przez nas zawód. Jednak mimo, że są popularne to nadal popełnimy błędy przy ich zakupie. Warto wiedzieć, które z nich popełniamy najczęściej, by móc się ich wystrzegać podczas  zakupu kolnej pary. Czego zatem powinieneś unikać?

view from behind on the pretty female ass in jeans on white

Kupowanie spodni w nieodpowiednim rozmiarze

 

To jeden z najczęściej popełnianych błędów. Zwisające spodnie na nikim i nigdy nie wyglądają dobrze, zniekształcają sylwetkę i  proporcję. Zwisające spodnie to nie jedyne przewinienie dotyczące rozmiaru. Dopasowanie powinieneś rozpocząć już w tali, dobre jeansy to takie, które zapniesz na sobie bez wciągania brzucha. Klasyczny jeansy to model, który nie jest ani zbyt wysoki, ani zbyt niski. Do tego nigdy nie powinien być zbyt opięty, ani za luźny. Faceci, którzy mają rozbudowaną klatkę piersiową powinni pamiętać, by nie nosić zbyt opiętych spodni. Proste i klasyczne kroje są dobre dla każdej sylwetki. Należy zwrócić uwagę również na to, by jeansy nie były zbyt luźne poniżej kolan, w przeciwnym razie możemy zafundować sobie efekt prosto z lat 70-tych. Zawsze przez zakupem spodni upewnij się, czy znasz swoje wymiary, i wiesz  w śród których rozmiarów powinieneś szukać tego idealnego dla siebie. Nigdy nie kupuj na oko. Przymierzaj spodnie, szczególnie,  gdy dokonujesz zakupu  niż zazwyczaj.

 

stack of blue jeans in a shop.

Kupowanie jeansów, które nie pasują do Twojego stylu

 

To jest tak samo ważne, jak znalezienie właściwego rozmiaru. Zastanów się jaki fason spodni najbardziej ci odpowiada, i współgra z twoim codziennym stylem. Nie kupuj jeansów, w których nie czujesz się dobrze, tylko dlatego, że leżą na Tobie jak trzeba. Ty musisz czuć się w nich świetnie. Jeśli jestem  osobnikiem, który spędza sporo czasu poza domem i jest w ciągłym ruchu, rurki raczej nie będą dla Ciebie zbyt funkcjonalne. Mogą ograniczać Twoją swobodę ruchu.  W sklepach znajdziesz mnóstwo rozmaitych modeli i fasonów, dlatego możesz poczuć się delikatnie zagubiony. Ważne jest to, żebyś wiedział, które jeansy spełniają Twoje indywidualne potrzeby. Jeśli będziesz posiadał takową wiedzę, Twoje zakupy stanął się prostsze i przyjemniejsze.

Kupowanie zbyt tanich jeansów

Oczywiście nie zawsze cena idzie w parze z jakością. Jeśli coś jest droższe wcale nie oznacza, że jest lepsze i warte swojej ceny. Jednak zazwyczaj tak jest, że spodnie wykonane  lepszego materiału są po prostu droższe, ale za to posłużą Ci znacznie dłużej. Trwalszy dżins jest grubszy w dotyku i bardziej odporny na przetarcia. A to wszystko zasługa lepiej dobranych mocniejszych włókien. Tańsze jeansy z reguły szyte są z mieszanych materiałów, wówczas do bawełny dodaje się elastyn. Takie mieszaki zostawmy raczej kobiecym sylwetkom, panowie nie będziecie wyglądać w tym korzystnie.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Jeśli mężczyzna to tylko z samochodem. Chcesz wiedzieć jakie auta sprawią, że będziesz miał większe powodzenie u kobiet?

Jeśli mężczyzna to tylko z samochodem. Chcesz wiedzieć jakie auta sprawią, że będziesz miał większe powodzenie u kobiet?