Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Gadżety
  •  
  • Koniec z niewidocznymi rowerzystami: W tym kasku rowerowym będziecie wyglądać jak postać z LEGO
Koniec z niewidocznymi rowerzystami: W tym kasku rowerowym będziecie wyglądać jak postać z LEGO

Rowerzyści są niekiedy trudni do wykrycia, ale w jednym z tych kasków rowerowych nie ma mamowy, by któryś z nich pozostał niezauważony.  Poza tym, jak wiele ludzi przypominających postacie z LEGO widzisz każdego dnia? My sądzimy, że niewiele…

 

W tym kasku rowerowym bedziecie wygladac jak postac z LEGO1

 

 

Ten dość oryginalny projekt jest dziełem Szymona Higby i Clara Prior – dwóch pracowników  z agencji reklamowej DDB. Biorąc pod uwagę, że aż 40 proc. dzieci biorących udział w badaniu nie nosi kasku podczas jazdy na rowerze, chcieli wymyślić projekt, który będzie je do tego zachęcał.  Stworzenie owego kasku było częścią pracy dyplomowej Szymona Higby.  Para pracowników zaprosiła do współpracy duńska firmę projektową MOEF, która stworzyła jego prototyp w ubiegłym roku.  Na poniższym wideo możecie zobaczyć sami, jak przebiegały prace nad jego produkcją. Smutne jest to, że kask LEGO  na chwilę obecną nie jest  dostępny w sprzedaży, ale trzymamy kciuki, by tak stało się już niebawem.

 

W tym kasku rowerowym bedziecie wygladac jak postac z LEGO2

 

W tym kasku rowerowym bedziecie wygladac jak postac z LEGO3

 

W tym kasku rowerowym bedziecie wygladac jak postac z LEGO4

 

W tym kasku rowerowym bedziecie wygladac jak postac z LEGO5

 

Fot: moef.dk

 

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Jeśli mężczyzna to tylko z samochodem. Chcesz wiedzieć jakie auta sprawią, że będziesz miał większe powodzenie u kobiet?

Jeśli mężczyzna to tylko z samochodem. Chcesz wiedzieć jakie auta sprawią, że będziesz miał większe powodzenie u kobiet?