Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Moto
  •  
  • Jeśli mężczyzna to tylko z samochodem. Chcesz wiedzieć jakie auta sprawią, że będziesz miał większe powodzenie u kobiet?
Jeśli mężczyzna to tylko z samochodem. Chcesz wiedzieć jakie auta sprawią, że będziesz miał większe powodzenie u kobiet?
  • Grudzień 16, 2016
  • 0 Komentarzy

Jeżeli mielibyśmy się bliżej przyjrzeć czasom,  w których przyszło nam żyć to niestety jest to przykry widok… Większość rzeczy zależy od tego ile zarabiasz, nawet w kwestii szukania drugiej połówki. Nasza atrakcyjność wzrasta wprost proporcjonalnie z ilością naszych pieniędzy.

 

Ale jaki wpływ na naszą atrakcyjność ma to czym jeździmy? Zespół portalu eDarling postanowił to sprawdzić i przeprowadził kilka ciekawych badań.

 

Badania te tylko potwierdziły, że jeżeli nie posiadasz samochodu marne są Twoje szanse u kobiet. Aż 91 proc. singielek otwarcie przyznaje się, że szuka mężczyzny, który posiada własne auto. Okazało się również, że u pań ma to o wiele większe znaczenie,  gdyż wśród mężczyzn biorących udział w projekcie tylko 46 proc.  (co daje nam mniej niż połowę) przyznało, że marzy im się zmotoryzowana wybranka.

Co więcej aż 55 proc.  kobiet patrzy na to jakim jeździsz autem, nie wystarczy więc jedynie posiadać samochodu ale wypadałoby żeby dobrze prezentował się na drodze. O to samo zapytano mężczyzn, jednak w ich przypadku tylko 23 proc. zwraca uwagę na to czym jeździ ich potencjalna partnerka.

 

 

Niemieckie auto i będziesz kochany

Przeprowadzone badania wykazały zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn, że najbardziej atrakcyjne auta pochodzą z Niemiec. Na pierwszym miejscu jest bawarskie BMW  zarówno w grupie damskiej jak i męskiej. Jeżeli chodzi o miejsce drugie i trzecie to również przyznano je niemieckim samochodom. Jeżeli chodzi o grupę pań Mercedes zajął miejsce drugie, a  zaraz po nim było Audi. Jak widać kobiety są wymagające, ale spokojnie to samo tyczy się mężczyzn, gdyż miejsce drugie przypada na samochód marki Audi a trzecie Stuttgartu.

 

Mercedes

Klasyka vs samochody terenowe

 

Zadziwiające jest to, że  panowie i panie nie we wszystkim są tacy zgodni. Jeżeli chodzi o pojęcie atrakcyjny samochód singielki mają na celowniku zdecydowanie duże, terenowe samochody. Jeżeli chodzi o singli to pod pojęciem atrakcyjny samochód kryje się jednak klasyczne, stare autko.

 

A więc jakie wnioski? W owych czasach każda z przedstawionych grup to w pewnym stopniu materialiści jednak tego już nie zmienimy. Co do aut to zdecydowanie singielki zwracają większą uwagę na to,  czy kandydat na partnera jest zmotoryzowany. Należy również pamiętać, że jeżeli już chcemy zaimponować kobiecie autem to statystyczną kobietę zainteresuje posiadacz dużego niemieckiego samochodu. Natomiast biorąc pod uwagę panów to właścicielka starego klasycznego auta zdecydowanie mu zaimponuje.

 

 

jeep

 

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Trenuj jak Marcin Gortat

 
Trenuj jak Marcin Gortat
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K