Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Kobiety
  •  
  • Jakie sekrety skrywa kochanek doskonały?
Jakie sekrety skrywa kochanek doskonały?

Często bywa tak, że mimo iż uważasz, że robisz wszystko idealnie, a mimo tego coś jest nie tak? Może być tak, że to właśnie w łóżku popełniasz największy błąd. Poniżej znajdziesz listę rzeczy, których kobiety za żadne skarby świata nie powiedzą swojemu facetowi. Kobiety dbają o Twoją pewność siebie i jak najlepsze samopoczucie, dlatego nie chcą Ci sprawić przykrości a po drugie jest to dla nich bardzo niezręczne.

 

 

1. Całowanie

 

Jak robić to dobrze?

Pamiętaj, że umiejętność całowania jest niezwykle ważna jeżeli chodzi o względy kobiety. Im lepiej się całujesz, tym Twój wskaźnik kwalifikacji jako doskonałego kochanka wzrasta. Bardzo często kobiety już po pierwszym nieudanym pocałunku są wstanie zrazić się do mężczyzny, dlatego na początek nigdy nie otwieraj ust zbyt szeroko. Po drugie nie wpychaj swojego całego, mokrego języka w jej delikatne usta. Kobiety tego nie znoszą.

 

 

Jeżeli chcesz zrobić dobre wrażenie i być naprawdę doskonałym kochankiem dla swojej partnerki to zacznij bardzo spokojnie. Dłońmi ujmij jej głowę, a następnie przejdź do muskania wargami jej szyi oraz policzków. Kiedy spojrzysz jej w oczy, przesuń opuszkiem kciuka po jej ustach, teraz dopiero możesz ją pocałować. Końcem swojego języka dotknij jej język, pamiętając jednak o tym, by nie był on zbyt rozluźniony, to samo tyczy się ust.

 

 

Pod żadnym pozorem nie wolno Ci wkładać języka do jej ucha, chyba że sama Cię o to poprosi. Sam natomiast możesz ograniczyć się do lekkiego ssania płatka małżowiny.

 

 

 

 2. Majtki w dół

 

 Jak robić to dobrze?

Pewnie zauważyłeś, że kobiety lubią inwestować w seksowną bieliznę. Jak myślisz po co to robią? Bo chyba nie po to byś zdzierał ją z niej bez dokładnego przyjrzenia jak w niej wygląda i sprawienia kilku naprawdę miłych komplementów. Na początek możesz rozpiąć jej bluzkę, jednak teraz już pozwól swojej partnerce na powolne ściąganie z niej ubrań. Traktuj to jakby miałby to być striptiz tylko i wyłącznie dla Twoich oczu.

 

 

A teraz ciekawostka. Kobiety też lubią patrzeć, jak ich mężczyzna się rozbiera. Dlatego pod żadnym pozorem nie wolno zakładać Ci jakiejś spranej bielizny, którą wkłada się pod ubranie. Musi być ona w dobrym gatunku, a przede wszystkim świeża. Teraz najważniejsze: nie pozwól by Twoja partnerka musiała oglądać Cię nagiego w skarpetkach, naprawdę nie ma nic gorszego (najlepiej zacznij od ściągania skarpetek).

 

 

3. Dotyk

 

Jak robić to dobrze?

Wielu z nas zapomina, że kobieta oprócz piersi i pośladków posiada również głowę, szyję, ramiona, plecy, nogi, a nawet ręce i mimo, że nie mówią nam tego wprost to wszystkie te części ciała pragną byśmy poświęcili im trochę uwagi. Wystarczy, że będziesz pamiętał, że każda kobieta lubi być dotykana, głaskana, całowana i pieszczona, a będzie z Ciebie kochanek doskonały.

 

 

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K