Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Rozrywka
  •  
  • Gra o tron – będzie tylko 8 sezonów. To już pewne
Gra o tron – będzie tylko 8 sezonów. To już pewne

Jakiś czas temu dochodziły nas informacje, że kolejny sezon sagi Pieśń lodu  i ognia George’a R. R.. Martina – Sen o wiośnie (A dream of spring) ma zostać rozbity na dwa sezony przez stację HBO. Teraz już wiemy na pewno, że  Gra o Tron łącznie doczeka się 8 sezonów.

 

Gra o tron - bedzie tylko 8 sezonow. To już pewne

Tę informację potwierdził sam Casey Bloys, który w stacji HBO odpowiada za ramówkę. Producenci serialu David Benioff i D. B. Weiss nie zamierzają odchodzić od pierwotnej koncepcji, stąd też definitywna decyzja o 8 sezonach. Bloys najchętniej zgodziłby się na 10, ale twórcy serialu wiedzą, co jest najlepsze dla całej serii i ich zdanie w tej kwestii jest decydujące.

Siódmy sezon, na którego premierę przyjdzie nam poczekać nieco dłużej,  niż  miło to miejsce przy poprzednich seriach,  będzie miał jedynie 7 odcinków, a kolejny 6 tylko  sześć. Bloys  ma jednak coś na pocieszenie, nieusatysfakcjonowani ilością odcinków fani,  będą mogli zadowolić się spinoffami, które mają opowiadać bardziej szczegółowo historię ze świata Westeros.

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a