Jesteś tutaj :
Dragon Ball Z powróci!

Mamy świetne wieści dla wszystkich fanów znanej na całym świecie produkcji anime Dragon Ball Z. Po 18 latach przerwy mają powstać nowe odcinki tej kultowej serii. Za scenariusz odpowiadać ma sam Akira Toriyama – twórca oryginalnego DBZ.

 

Dragon Ball Super opowiadać będzie historię Goku, który mimo usilnych prób powrotu do spokojnego, rodzinnego życia będzie musiał jak, to zwykle bywa, zmierzyć się z groźnym przeciwnikiem, silniejszym od Majin Buu i Freezera.

 

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że fabuła kolejnych odcinków nie wniesie do sagi nic nowego, jednak to właśnie jej prostota jest kluczem do wielkiego sukcesu tej serii. Tym bardziej, że będzie za nią odpowiedzialny Toriyama, który nie był związany z serią DBGT. Bardzo możliwe, że zostanie ona całkowicie pominięta w najnowszej produkcji, tak jakby to, co się w niej wydarzyło nie miało miejsca. Jednak aby to potwierdzić  trzeba poczekać na końcowy rezultat.

 

Oficjalne wieści z Toei Animation donoszą, że pierwsze odcinki Dragon Ball Super pojawić się mają w Japonii już w lipcu 2015 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
  • Czekam na kontynuacje

Najnowsze Artykuły
Trenuj jak Marcin Gortat

 
Trenuj jak Marcin Gortat
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K