Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Rozrywka
  •  
  • Będzie osobny film o przygodach Hana Solo
Będzie osobny film o przygodach Hana Solo

Wszyscy Fani Gwiezdnych Wojen doskonale znają postać Hana Solo. Disney oficjalnie poinformował, że dnia 25 maja 2018 roku do kin trafi nowy film opowiadający o jego przygodach. Historia ulubionego przemytnika galaktyki zostanie opowiedziana na dużym ekranie.

 

Nie wiemy jeszcze kogo zobaczymy w roli głównej, za to wiemy kto będzie odpowiadał za reżyserie – Christopher Miller oraz Phil Lord. Panowie wspólnie na swoim koncie mają takie filmy jak Lego: The Movie czy 21 Jump Street.

 

Nie wiemy również jakich wątków będzie dotykać fabuła,  znamy jedynie zarys. W filmie dowiemy się jak Han Solo stał się Hanem Solo jakiego znamy z Gwiezdnych Wojen, czyli wygadanym awanturnikiem, ale też oddanym przyjacielem, który przypadkiem stał się częścią jednej z najbardziej znanych historii w  dziejach. My go uwielbiamy i chętnie dowiemy się o nim coś więcej.

 

Scenariusz spoczywa w rękach Lawrence Kasdan – współautor scenariuszy do Imperium Kontratakuje i Powrotu Jedi. Pomagać mu będzie  jego syn Jon.

 

Korzystając z okazji przypominamy, że w grudniu tego roku zobaczymy Przebudzenie Mocy, które z pewnością umili nam czas oczekiwania na film o Hanie Solo.

 

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a

Miejskie maluchy – samochód w cenie iPhone’a