Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Kobiety
  •  
  • Audrey Bouette – natura stworzyła ją perfekcyjną
Audrey Bouette – natura stworzyła ją perfekcyjną

Człowiek, który wyniósł na szczyt takie gwiazdy jak Heidi Klum, Claudia Schiffer czy chociażby Eva Herzigova znalazł Audrey w Nowym Jorku i najzwyczajniej w świecie zachłysnął się nią. Ta przepiękna kobieta jaką jest Audrey Bouette stawia przede wszystkim na naturalność i tak też najchętniej pozuje, czasem nawet wbrew woli swojego zleceniodawcy. Z taką urodą jak ona każda modelka pozostawałaby naturalnie a nie sztucznie piękna.

 

Audrey Bouette 5

Kariera Audrey rozpoczęła się tak naprawdę w 2011 roku, kiedy wzięła udział w konkursie dla modelek amatorek, gdzie udało jej się dotrzeć do finału. Nagrodą był wyjazd do Nowego Jorku gdzie znalazła się w pierwszej trójce najpiękniejszych modelek. Podczas wizyty w obcym kraju wypatrzył ją sam Thomas Zeumer – człowiek, który wynosi na szczyt same prawdziwe talenty. Audrey wracając do Francji wiedziała już po co żyje i co chce robić w życiu i wtedy jej kariera zaczęła nabierać tempa…

 

Audrey Bouette 2

 

Ciężka praca rozpoczęła się od sylwetki, zaczęła naturalnie rzeźbić ciało. Audrey zdecydowanie stawia na naturalność, jest przeciwna wszystkiego co sztuczne: doczepiane włosy, rzęsy, paznokcie itp. Nawet w kwestii piersi ma bardzo konserwatywne przekonania aczkolwiek niczego jej w tym obszarze nie brakuje, tak samo jak w żadnym innym. Jest po prostu naturalnie perfekcyjna. Jako modelka nie głodzi się, a odżywia zdrowo i regularnie ćwiczy przez co nie musi brać żadnych magicznych środków na odchudzanie. Jest idealnym przykładem dla wszystkich nastoletnich dziewczyn, że poprzez głodzenie naprawdę nie staną się piękne.

 

Audrey Bouette 1

Wymiary Audrey  również są perfekcyjne  Każda kobieta marzy o magicznych i jędrnych 89-64-89. Jeżeli chodzi o ulubioną część swojego ciała to sama Bouette ma problem z jej wskazaniem, może dlatego, że wszystko bez wyjątku wygląda w niej tak bajecznie. Oby jak najwięcej tak naturalnie pięknych modelek.

 

Audrey Bouette 3

 

Audrey Bouette 5

 

Audrey Bouette 6

 

Fot: instagram.com/audreybouette/

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Trenuj jak Marcin Gortat

 
Trenuj jak Marcin Gortat
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K