Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Kobiety
  •  
  • 9 męskich nawyków, których ona nie znosi
9 męskich nawyków, których ona nie znosi

Bałaganiarstwo, chrapanie, brudne naczynia, skarpetki na środku pokoju… lista jest długa i nie ma końca, gdyż okazuje się, że w swoim bagażu doświadczeń mężczyźni posiadają wiele ukrytych „zalet” których kobiety po prostu nie znoszą. Temat ten wzbudził tak duże zainteresowanie, że stał się przedmiotem wielu badań naukowych i dyskusji. Jakie były ich wyniki? Dowiecie się po przeczytaniu naszego artykułu. Przekonacie się od razu, czy Wasza partnerka już wcześniej nie wypomniała Wam, któregoś z niniejszych zachowań. Jeśli tak to miejcie się na baczności!

 

1. Słabość do procentów

Nie ma co się oszukiwać, większości z nas zdarza się wypić kilka drinków lub wrócić po tak zwanym przysłowiowym piwku do domu. Problem zaczyna się wówczas, gdy takie powroty stają się normą i dotykają tylko jednej strony w związku. Kobiety głośno deklarują swoje niezadowolenie, gdy mężczyźni nie znają swoich możliwości w piciu, albo próbują udowodnić znajomym, że mają mocniejszą głowę. Takie konkurencje niestety bardzo często kończą się dla Pań taszczeniem „zwłok” do samochodu i położeniem ich do łóżka. Nikogo to chyba nie dziwi. Mówi się, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Chyba żaden z nas nie chciałbym widzieć swojej partnerki w takim stanie i to jeszcze samej na mieście.

 

 

2. SOS

Faceci może są wzrokowcami, ale kobiety mają oczy dookoła głowy i są bardzo wyczulone na pewne sygnały. Nie ma co się łudzić, przy pierwszym spotkaniu będą się starały zarejestrować jak najwięcej informacji, które uświadomią je z jakim typem mają do czynienia. Nie ukryje się fakt, że nie użyliście tego dnia antyperspirantu, macie brudne paznokcie, czy nieświeży oddech. Jedna z tych rzeczy od razu spowoduje zapalenie się czerwonej lampki i w następnej kolejności sygnału do ucieczki. Nie chodzi tu oczywiście, byśmy wyglądali jak model z czasopisma, ale zasady higieny obowiązują zawsze i wszędzie, koniec i kropka.

 

3. Synek mamusi

Jeśli mimo dojrzałego wieku nadal mieszkacie z rodzicami i żyjecie na ich garnuszku to Wasze szanse u płci przeciwnej znacznie maleją. Dlaczego? Kobiety lubią mężczyzn zaradnych finansowo, odpowiedzialnych, takich przy których będą mogły czuć się bezpiecznie. Natury nie da się oszukać. Skoro ona zaprogramowała kobiety na szukanie męża i założenie rodziny, to takie są efekty. Kobiecy mózg nawet nieświadomie zawsze wybierze pewniejszą opcje. Wynika to również z tego, że są ostrożniejsze. Dlatego mężczyzna bardziej odpowiedzialny i zaradny finansowo będzie lepszym kandydatem do założenia rodziny niż ten, który jeszcze nie dorósł do tego by sam płacić swojej rachunki. Rzeczywistość jest brutalna.

 

4. „Przynieś mi piwo kobieto..”

Pewnie każdy w swoim otoczeniu ma takie osoby, które inaczej zachowują się w kontaktach bezpośrednich, a  inaczej w gronie znajomych. Kobiety są na to bardzo wyczulone, tym bardziej jeśli dotyka je to osobiście, i to szczególnie ze strony  własnego faceta. Zapamiętajcie, jeśli na imprezie u kumpla z miśka do rany przyłóż zmieniacie się nagle w wydającego rozkazy pana, możecie być pewni, że kobieta Wam nigdy tego nie zapomni.

 

5.Powrót do przeszłości

To przestroga, która tyczy się szczególnie młodych związków. Żadna kobieta nie lubi się dzielić swoim facetem i bardzo szybko wyczuje, że Twoje kontakty z byłą kobietą są nie tyle nazbyt poprawne, co zbyt częste. Zaraz zaczną się rozmowy o przyszłości. Dlaczego ja, a nie ona? Jeśli chcesz uniknąć tych sytuacji, ogranicz kontakt z byłą dziewczyną do minimum, szczególnie, do chwili, w której Twoja kobieta poczuje się już na tyle pewnie, że przestanie jej to przeszkadzać. Jeśli się nie dostosujesz ona równie dobrze może szukać pocieszenia w ramionach byłego faceta. Tylko wówczas nie wiadomo, kto będzie w tym przypadku bardziej zazdrosny.

 

6. Chrapanie

To musiało się pojawić na naszej liście, mimo tego, że niewiele da się z nim zrobić, a mężczyzna nie ma na to  zbyt dużego wpływu. Dlaczego? Badania pokazują, że sen jest tak kluczowy dla zachowania pełni zdrowia i szczęścia, że wiele osób nie jest w stanie go poświęcić dla chrapiącego partnera. Jeżeli więc okaże się, że kobieta cierpi z powodu Waszego chrapania, to postarajcie się chociaż zainteresować tematem i sprawdzić u lekarza, czy jest szansa na wyleczenie tej przypadłości. Jeśli tego nie zrobicie one same wezmą sprawy w swoje ręce, a taki obrót spraw może Was bardzo zaskoczyć.

 

7.Sex zabawka

Spójrzmy w prawdzie w oczy. Oczekiwania seksulane i potrzeby kobiet różnią się od męskich. Trzeba wypracować kompromis. Kobiety potrzebują miłości, romantycznego nastroju, zainteresowania, czułości, a mężczyźni gotowości do uprawiania sexu zawsze i wszędzie. Niestety panowie, kobiety również tego nie znoszą. Mimo, że nie dzieje się to w każdym związku, to faktem jest to, że kobieta nie lubi, gdy mężczyzna ignoruje jej potrzeby i wyobrażenia o sexie i nie chce być traktowana tylko i wyłącznie jako obiekt seksulany. Możecie być pewni, że odbierze to jako ewidentny i niewybaczalny brak szacunku, a to może Was to słono kosztować.

 

8. Skąpiec

Kobiety nie lubią, gdy mężczyzna zapraszając je na randkę do restauracji,  nerwowo spogląda na ceny potraw w karcie i ostentacyjnie narzekając, wybiera samą wodę. Możecie być pewni, że od razu wyczują o co chodzi. Jeśli skradła Wam serce kobieta, która ma tradycyjne podejście do tych spraw nie żałujcie na nią pieniędzy, a przede wszystkim nie dajcie jej odczuć, że przywiązujecie do ceny aż tak duże znaczenie. Nie chodzi byś od razu zamawiał najdroższe potrawy, ale mierz siły na zamiary. Wybierz miejsce spotkania na które możesz sobie w tej chwili pozwolić. Wówczas atmosfera spotkania będzie milsza, a Ty unikniesz stresu związanego z wysokim rachunkiem.

 

9. Nic tylko praca

Praca  dla każdego z nas stanowi ważny element życia. Dobrze jest, gdy się w nią angażujemy i staramy się wykonywać powierzone nam obowiązki jak najlepiej. Problem zaczyna się, gdy ciągle myślami jesteśmy w pracy i nie potrafimy przestać mówić o niczym innym. Szczególna rada, dla facetów w związku – nie zabierajcie pracy do domu, kiedy to nie jest konieczne. Wasza kobieta też potrzebuje uwagi. Jeśli jedynym tematem pomiędzy Wami stanie się Twoja praca to ona z pewnością poczuje się odtrącona. Poczuje, że skupiasz się tylko na sobie i nie masz dla niej czasu, a to dobrze, że wróży.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K