Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Kobiety
  •  
  • 5 typów kobiet z którymi nie warto wchodzić w żadną relację, a już tym bardziej w związek
5 typów kobiet z którymi nie warto wchodzić w żadną relację, a już tym bardziej w związek

Jak wiadomo Polki są uważane za najpiękniejsze kobiety na świecie i trudno się z tym nie zgodzić. Dlatego, gdziekolwiek byś się nie ruszył tam spotykasz mnóstwo pięknych i seksownych kobiet, jednak romans z niektórymi może naprawdę zrujnować Ci nie tylko życie osobiste ale również zawodowe. Oto typy kobiet  z którymi nie warto wchodzić w żadną relację i których powinno unikach się jak ognia.

 

 

Man hiding red rose and gift for his girlfriend behind his back

1. Kobieta, która przypadła do gustu Twojemu przyjacielowi

 

Pierwsza zasada męskości: nie odbijaj kumplowi dziewczyny, nie muszę chyba kończyć kim jest ten,  co tak postępuje. Warto zniszczyć przyjaźń dla kobiety? No właśnie…dlatego lepiej odpuścić.

 

Dlaczego jednak podobają Wam się zawsze te same dziewczyny? Skoro jesteście przyjaciółmi to wiele was łączy, zapewne macie również podobny gust jeśli chodzi o płeć piękną,  zwracacie uwagę na podobne aspekty urody, to jednie potwierdza jak  bardzo jesteście do siebie podobni…

 

Zastanawiasz się jak wybrnąć z takiej sytuacji? Być może nie była to wcale wielka miłość dla Twojego kumpla, a jedynie niewinny romansik, jednak ślad zawsze pozostaje. Pomóż mu poznać kogoś nowego, jednak pamiętaj, że krzywdy nie zostaną Ci tak łatwo przebaczone.

 

2. Córka szefa

 

Jeśli przeszło Ci to przez myśl to od razu o tym zapomnij… Właśnie dlatego, że to córka Twojego szefa trzymaj się od niej jak najdalej… nawet  jeśli  ona najwidoczniej jest Tobą zainteresowana. Teoretycznie bywa tak, że córki szefa są samodzielne oraz niezależnie i mogą robić co chcą. W praktyce wygląda to nieco inaczej. Twój szef w życiu tak łatwo nie pozwoli jej się związać z jego pracownikiem, gdyż na każdym kroku będzie miał wrażenie, że wkraczasz na jego teren, i że zależy Ci głównie na profitach płynących z tej znajomości, a na dobru jego córki.  A to jednak jest mężczyzna od którego w Twoim życiu naprawdę wiele zależy.

 

Zastanawiasz się zapewne dlaczego jednak tak wielu mężczyzn to pociąga. Adrenalina mój drogi, ale również chęć ukarania w jakiś sposób swojego szefa.

 

Jak wybrnąć z takiej sytuacji. Jeżeli córka Twojego szefa ma być tylko i wyłącznie przelotną przygodą to lepiej już na wstępie szukaj sobie nowej pracy. Jeżeli jednak traktujesz sprawę nieco poważniej i chcesz związać się z nią na dłużej to pamiętaj, że to również nie pozostaje bez znaczenia. Będziesz musiał starać się w pracy 10 razy bardziej niż zazwyczaj… jesteś na to gotowy?

 

3. Stażystka

 

Dlaczego lepiej odpuścić? Przeważnie między pracownikiem a stażystką jest jednak spora hierarchia służbowa, dlatego taki romans o ile w ogóle można to tak nazwać, najzwyczajniej w świecie jest wykorzystaniem swojej pozycji w pracy. Uważasz, że jest to czysta gra? Odpuszczając na wstępie unikniesz wielu nieprzyjemnych sytuacji, między innymi kpin wśród grona kolegów z pracy.

 

Być może Cię to bardzo kręcić i pociągać, zastanawiałeś się jednak dlaczego? Zapewne czujesz się przy niej dużo mądrzejszy, doświadczony a zarazem doceniony, a tematy nigdy wam się nie kończą. Do tego układ uczennica-nauczyciel/mistrz dla większości mężczyzn jest bardzo kręcący erotycznie.

 

Jak wybrnąć skoro jednak nie odpuściłeś ? Konspiruj, jednak o romansach w pracy i tak z czasem dowiadują się wszyscy.

 

4.Twoja była

 

Ten temat jest głęboki jak rzeka, jednak wielu się w niej topi… Nie musimy  chyba tłumaczyć, dlaczego więc warto odpuścić. Niestety jest wiele par, którym życie upływa na niekończących się rozstaniach i powrotach. Nawet nie chcesz wiedzieć ile tak naprawdę czasu zmarnowałeś w tym toksycznym związku. W tym czasie mógłbyś znaleźć już kobietę swojego życia, z którą byłbyś naprawdę szczęśliwy. Życie jest za krótkie na dwukrotne wchodzenie do tej samej rzeki, nie mówiąc już o trzykrotnym.

 

Tak naprawdę wiele osób nie do końca zdaję sobie sprawę, dlaczego właściwie wraca do swojej/swojego ex. Niestety ten schemat działa dokładnie tak samo jak z używkami. Dlaczego kręcą nas one tak bardzo? Bo się od nich uzależniamy, tak samo jak od toksycznego związku.

 

Przeczytaj jeszcze: 9 kobiecych zachowań, których mężczyźni nie znoszą 

 

9 kobiecych zachowań, których mężczyźni nie znoszą

 

Zastanawiasz się jak możesz z tego wybrnąć? Odstawić jak najszybciej i udać się na terapię.

 

5. Siostra Twojego przyjaciela

Dlaczego warto odpuścić? Bo kiedy Twój związek się skończy to niestety tracisz przyjaciela. Siostra jest mu jednak bliższa niż kumpel czy przyjaciel i zawsze weźmie jej stronę.

Dlaczego jednak tak wielu mężczyzn to kręci i podnieca? Nie ma co ukrywać siostra przyjaciela jest do niego podobna pod względem charakteru, a jednocześnie jest kobietą czyli mega super połączenie.

Jak wybrnąć? Jeżeli traktujesz ten związek jak najbardziej poważnie to oczywiście brnij w to i dużo  szczęścia Wam życzymy, jeżeli jednak myślisz o chwilowej zabawie to nie chcielibyśmy  być w Twojej skórze.

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Trenuj jak Marcin Gortat

 
Trenuj jak Marcin Gortat
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K