Jesteś tutaj :
  • Home
  •  
  • Jego Styl
  •  
  • 4 połączenia kolorystyczne dla mężczyzn, które będą modne tego lata
4 połączenia kolorystyczne dla mężczyzn, które będą modne tego lata

Masz problem z łączeniem kolorów? Nie do końca odnajdujesz się w najnowszych trendach, nie przekonują Cię pastele? W takim razie powinieneś poświęcić chwilę na przeczytanie tego artykułu. Przedstawimy w nim 4 modne połączenia kolorystyczne, którymi powinieneś się kierować dobierając swoją stylizację. Oto mini przewodnik po świecie kolorów.

Nie jest powiedziane, że wszystko, co modne musi wprowadzać Cię w stan zachwytu. Nie wszystkie kolorystyczne trendy muszą Ci się podobać. Faceci, szczególnie Ci co podchodzą do ubioru w sposób tradycyjny mogą mieć problem z akceptacją mody na róż i pastele. Nie martw się, są również inne modne opcje na upalne miesiące. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w nich coś dla siebie.

 

Brązy i granaty

Projektanci w tym sezonie, nie zapomnieli o kolorach ziemi i eleganckich odcieniach niebieskiego. Są to sprawdzone zestawy, a skoro coś jest dobre, po co to zmieniać. Brąz bardzo dobrze współgra z kolorem niebieskim. Jeśli lubisz taką kolorystykę mamy dla Ciebie małą podpowiedź: góra brązowa, dół niebieski.

 

4 połączenia kolorystyczne dla mężczyzn, które będą modne tego lata

Fot:fashionbeans.com

 

Czerń i biel

Czerń i biel to klasyczny, bezpieczny i sprawdzony zestaw szczególnie w tym sezonie. Jeśli do tej pory miałeś wątpliwości do łączenia tych dwóch skrajności kolorystycznych to teraz możesz o nich zapomnieć. Bieżące trendy kochają to zestawienie. Zachęcamy do sięgania po zestawy, w których jednak biel będzie dominować. W upalne dni będzie Ci chłodniej, a po tym lato uwielbia biel.

 

4 połączenia kolorystyczne dla mężczyzn, które będą modne tego lata 1

Fot:fashionbeans.com

Niebieski i zielony

Nie tylko brąz dobrze komponuje się z niebieskim odcieniem. Równie dobrze będzie wyglądać duet zielony – niebieski. Jeśli połączysz  granatową marynarkę i błękitną koszulę z butelkowymi chinosami będziesz wyglądać zniewalająco.

4 połączenia kolorystyczne dla mężczyzn, które będą modne tego lata 2

Fot:fashionbeans.com

Khaki i biel

 Jasne palety barw idealnie sprawdzą się w lecie. Stanowią nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale i modne. Klasyczny komplet złożony z bieli i khaki powinien przekonać każdego, nawet tego bojącego się jasnych kolorów, faceta.

4 połączenia kolorystyczne dla mężczyzn, które będą modne tego lata 3Fot:fashionbeans.com

ARTYKUŁY POWIĄZANE
Najnowsze Artykuły
Znajdziesz nas na:
Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K

Auta z duszą: Mercedes-Benz 770K